Op vakantie met je viervoeter.
Geniet van je vakantie met je hond en boek je ideale vakantiewoning bij GREAT-Vakantiehuizen! Vul tijdens het reserveren “HOND21” in bij “opmerkingen” en bij aankomst staat er een geweldig leuk geschenkpakket voor jouw hond klaar!
Let wel! op=op
Ontdek en beleef onze mooie regio. De natuur die tijdens ieder seizoen zo mooi en steeds weer anders is. En natuurlijk onze kust. De brede en schone stranden, de uitgestrekte duingebieden. Ga lekker wandelen en laat de hond(en) rennen in een van de vele losloopgebieden.
Losloopgebieden
Petten: paal 20 – 18.200
Sint Maartenszee: paal 17.1 – 14.5
Groote Keeten: paal 9.725 – 8.100
Callantsoog: paal 11.1 – 10.500
In gemeente Schagen is je hond toegestaan op het strand. Tussen 1 mei en 1 oktober dienen de honden te zijn aangelijnd tussen 9.00 – 19.00 uur. Voor 9.00 ur en na 19.00 uur mogen ze loslopen. Tussen 1 oktober en 1 mei mogen de honden los op het strand.